10 december 2018

Datum objave: 4.10.2013

Rok za prijavo: 5.11.2013

Obveščamo vas, da je odprt Javni razpis za sofinanciranje programov in projektov na področju kmetijske dejavnosti v Občini Škocjan za leto 2013.

Predmet javnega razpisa je sofinanciranje programov in projektov za izvajanje kmetijske in kmetijstvu vzporedne dejavnosti iz sredstev proračuna Občine Škocjan v višini 5.900,00 EUR za naslednje programe:

• programi kmetijskih in kmetijstvu vzporednih dejavnosti izvajalcev, ki imajo sedež v Občini Škocjan ali

• programi kmetijskih in kmetijstvu vzporednih dejavnosti izvajalcev, ki imajo sedež  izven območja Občine Škocjan, njihovi člani pa so tudi občani Občine Škocjan.

Sredstva se namenijo za redno dejavnost izvajalcev ter za sofinanciranje posameznih aktivnosti in projektov.

Razpisno dokumentacijo je potrebno na naslov občine vložiti do vključno 5. novembra 2013.

Za dodatne informacije v zvezi z razpisom smo vam na voljo na sedežu občine ali preko telefona 07/38-46-300 in 051/612-111, kontaktna oseba: Mavsar Martina ali preko e-pošte: info@obcina-skocjan.si.

Vse potrebne informacije v zvezi s tem razpisom in prijavne obrazce najdete na spodnjih povezavah:

Pravilnik o sofinanciranju kmetijskih in kmetijstvu vzporednih dejavnosti v Občini Škocjan  (Uradni list RS št. 100/08)

Pravilnik o spremembah in dopolnitvah Pravilnika o sofinanciranju kmetijskih in kmetijstvu vzporednih dejavnosti v Občini Škocjan (Uradni list RS št. 17/11

Pravilnik o sofinanciranju kmetijskih in kmetijstvu vzporednih dejavnosti v Občini Škocjan (neuradno prečiščeno besedilo)