10 december 2018

Datum objave: 20.6.2014

Rok za prijavo: 21.7.2014

Obveščamo vas, da je odprt Javni razpis za sofinanciranje kulturnih programov in projektov v Občini Škocjan v letu 2014.

Predmet javnega razpisa je sofinanciranje kulturnih programov in projektov iz sredstev proračuna Občine Škocjan za področje kulture v višini 12.000,00 EUR za naslednja področja:

• ljubiteljska kulturna dejavnost v višini 3.600,00 EUR,
  • projekti v višini 7.200,00 EUR in
  • izobraževanja v višini 1.200,00 EUR.

Razpisno dokumentacijo je potrebno na naslov občine vložiti do vključno ponedeljka, 21. julija 2014.

Za dodatne informacije v zvezi z javnim razpisom smo vam na voljo na sedežu občine ali preko telefona 07/38-46-307 in 051/612-111, kontaktna oseba: Mateja Robek Zaletelj ali preko e-pošte: mateja.robekzaletelj@obcina-skocjan.si.

Vse potrebne informacije v zvezi s tem javnim razpisom in prijavne obrazce najdete na spodnjih povezavah.

Letni program kulture v Občini Škocjan za leto 2014,

Pravilnik o vrednotenju kulturnih programov in projektov v Občini Škocjan (Ur. l.  RS, št.  100/06),

Pravilnik o spremembah Pravilnika o vrednotenju kulturnih programov in projektov v Občini Škocjan (Ur. l. RS, št. 18/09),

Pravilnik o spremembah Pravilnika o vrednotenju kulturnih programov in projektov v Občini Škocjan (Ur. l. RS, št. 40/10)