13 december 2018

Datum objave: 7.3.2014

Rok za prijavo: 11.4.2014

Obveščamo vas, da je odprtJavni razpis za sofinanciranje izvajanja programov na področju humanitarnih in invalidskih dejavnosti ter programov ostalih neprofitnih organizacij v Občini Škocjan za leto 2014.

Predmet javnega razpisa je sofinanciranje programov delovanja izvajalcev na področju humanitarnih in invalidskih dejavnosti v višini 4.200,00 EUR tersofinanciranje programov društva izgnancev in upokojencev v višini1.500,00 EUR.

Razpisno dokumentacijo je potrebno na naslov občine vložiti do vključno petka, 11. aprila 2014 do 12. ure.

Za dodatne informacije v zvezi z javnim razpisom smo vam na voljo na sedežu občine, preko telefona 07/38-46-307 in 051/612-111, kontaktna oseba: Mateja Robek Zaletelj ali preko e-pošte: mateja.robekzaletelj@obcina-skocjan.si.

Vse potrebne informacije v zvezi s tem javnim razpisom in prijavne obrazce najdete na spodnjih povezavah:

Pravilnik o vrednotenju programov organizacij in društev na področju humanitarnih in invalidskih dejavnosti ter ostalih neprofitnih organizacij, društev, združenj in zvez v Občini Škocjan (Uradni list RS, št. 109/07)

Pravilnik o spremembah in dopolnitvah Pravilnika o vrednotenju programov organizacij in društev na področju humanitarnih in invalidskih dejavnosti ter ostalih neprofitnih organizacij, društev, združenj in zvez v Občini Škocjan (Uradni list RS, št. 100/08)