Javni poziv za sofinanciranje dogodkov v letu 2019

15 september 2019

Datum objave: 7.2.2019

Rok za prijavo: 30.11.2019

Predmet javnega poziva je finančna pomoč pri organizaciji dogodkov in sofinanciranje dogodkov posebnega pomena, ki jih organizirajo subjekti, ki delujejo na območju Občine Škocjan oz. so člani subjekta tudi občani Občine Škocjan oz. dogodek vključuje promocijo Občine Škocjan ter dogodek oz. dejavnost vlagatelja ni sofinancirana iz drugega namena iz proračuna Občine Škocjan. Dogodki se bodo izvajali v obdobju od decembra 2018 do novembra 2019.

Dodatne informacije v zvezi z javnim pozivom so vam na voljo na tel. št.: 07/38-46-307, 051/612-111, v času uradnih ur ali na elektronskem naslovu: mateja.robek.zaletelj@obcina-skocjan.si (kontaktna oseba: Mateja Robek Zaletelj) ter na spodnjih povezavah, kjer je objavljen tudi javni poziv:

·         Javni poziv Občine Škocjan za sofinanciranje dogodkov v letu 2019,

·         Razpisna dokumentacija,

·         Vzorec Pogodbe o sofinanciranju dogodka,

·         Vzorec Poročila o izvedbi sofinanciranega dogodka.