FOTOGRAFSKI NATEČAJ OBČINE ŠKOCJAN »KNOBLEHAJREVO LETO 2019«

Datum objave: 6.2.2019

FOTOGRAFSKI NATEČAJ OBČINE ŠKOCJAN

»KNOBLEHAJREVO LETO 2019«

Občina Škocjan v okviru praznovanja Knobleharjevega leta 2019 objavlja fotografski natečaj na temo: »KNOBLEHARJEVO LETO 2019«. Ideja natečaja je poskušati s svojimi fotoaparati ujeti v večnost in zapisati trenutke, motive, razglede in druge zanimivosti, ki se bodo dogodile ob praznovanju Knobleharjevega leta 2019. Avtorji lahko sodelujejo z barvnimi ali črno-belimi fotografijami, in sicer z največ petimi (5-imi) fotografijami. Vse prispele fotografije bo pregledala ter ocenjevala tričlanska komisija, ki jo s posebnim sklepom imenuje župan. Izbrana poslana dela bodo razstavljena v okviru Miklavževega sejma 2019ter objavljena na spletni strani Občine Škocjan. Razglasitev zmagovalnih fotografij in nagrajencev bo potekala v četrtek, 5. decembra 2019, na prireditvenem prostoru pred občinsko stavbo v Škocjanu na Miklavževem sejmu 2019. Natečaj je odprt do vključno četrtka, 21. novembra 2019.

Ø  Fotografski natečaj Občine Škocjan »Knobleharjevo leto 2019«,

Ø  Prijavnica Fotografski natečaj Občine Škocjan »Knobleharjevo leto 2019«,