OBČINA
ŠKOCJAN

2004

20 avgust 2019
--:--:--

2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995

OBČINSKA NAGRADA 2004

 

 

Vaščanom vasi Zavinka

 

Predlagatelj: Jože Globevnik ter Odbor za turizem pri Setu Občine Škocjan.

Datum podelitve: 6. 7. 2004.

Utemeljitev (pdf).

 

 

OBČINSKA PRIZNANJA 2004

 

 

Slavica Cimerman

 

Predlagatelj: družina Ferkolj iz Hrastulj.

Datum podelitve: 6. 7. 2004.

Utemeljitev (pdf).

 

 

Slavko Klobučar

 

Predlagatelj: Marjetka Hočevar.

Datum podelitve: 6. 7. 2004.

Utemeljitev (pdf).

 

Društvo podeželskih žena Škocjan

 

Predlagatelj: Odbor SLS Škocjan.

Datum podelitve: 6. 7. 2004.

Utemeljitev (pdf).

 

Društvo podeželskih žena Bučka

 

Predlagatelj: Občinski odbor SLS Škocjan.

Datum podelitve: 6. 7. 2004.

Utemeljitev (pdf).

 

 

 

Proračun

Vaški odbori

Priznanja občine Škocjan

Praznik občine Škocjan

Župan in podžupan

Nadzorni odbor

Občinska uprava

Medobčinski inšpektorat in redarstvo

Glasilo občine

Informacije javnega značaja

Naselja v občini Škocjan

Zgodovina

Občinski simboli

Knobleharjevo leto 2019

TURIZEM

Splošni podatki občine Škocjan:
Sedež občine: Škocjan
Datum ustanovitve: 1. 1. 1995
Površina: 60,5 km2
Obseg: 56,5 km
Število prebivalcev: 3.177 (na dan 31. 12. 2008)
Število naselij: 39
Hišnih številk: 1261 (na dan 1. 1. 2004)

Krajevni in vaški odbori:
KS Bučka, VS Dobrava - Tomažja vas,
VS Dole, VS Grmovlje, KS Škocjan, VS Zagrad
Število katastrskih občin: 10
Nadmorska višina: med 152 in 494 m
Najvišja točka: Červivec (494 m)
Občinski praznik: 6. julij - Knobleharjevo

ZELIŠČARSKI CENTER JV SLOVENIJE