VABILO NA OTROŠKI ŽIV –ŽAV TER PREVZEM MEDOVITE RASTLINE – KNOBLEHARJEVO 2019 (PRIJAVE DO 27.6.2019)

19 julij 2019

Spoštovana naša nova občanka, občan, spoštovani starši,

6. julija, na obletnico rojstva našega velikega rojaka, misijonarja in raziskovalca Belega Nila, dr. Ignacija Knobleharja, praznuje Občina Škocjan svoj občinski praznik - KNOBLEHARJEVO.

Ob tem, za naš kraj pomembnem dogodku, smo se na pobudo Čebelarske zveze Slovenije odločili, da našim mladim občanom podarimo medovito avtohtono rastlino ter s tem pripomoremo k ohranjanju čebel. Medovito drevo, ki vam ga želimo podariti, bo trajen spomin, ki bo vašega otroka spremljal skozi življenje. Drevo lahko starši posadite na svojih vrtovih, v kolikor te možnosti nimate, pa smo v Zagraškem logu namenili del posesti za park novorojencev.

Medovito drevo vam želimo podeliti v okviru prireditve otroški ŽIV-ŽAV, ki bo v

petek, 28. junija 2019, ob 17. uri,

na osrednjem prireditvenem prostoru v Škocjanu.

Vljudno vas prosimo, da svojo udeležbo potrdite do četrtka, 27. 6. 2019, na tel št. 07/38-46-300, 051/612-111 ali info@obcina-skocjan.si.

S spoštovanjem,

Jože Kapler