KORONAVIRUS INFORMACIJE - Preberi več - Skrij obvestilo

Obvestilo o zaprtju krajevnih uradov na območju Upravne enote Novo mesto

11 april 2021

29.3.2021

Zadeva:                Obvestilo o zaprtju krajevnih uradov na območju Upravne enote Novo mesto

Spoštovani,

obveščamo vas, da bodo krajevni uradi Žužemberk, Škocjan, Šmarjeta in Šentjernej, ki delujejo na območju Upravne enote Novo mesto, zaprti v času od 01. 04. 2021 do 09. 04. 2021, zaradi ukrepov Vlade RS za zajezitev širitve in preprečitve širjenja bolezni COVID-19.

V tem času lahko stranke urejajo samo nujne zadeve na sedežu Upravne enote Novo mesto, Defranceschijeva ulica 1, Novo mesto, za storitev pa se je potrebno predhodno naročiti.

Vljudno prosimo, da nas pokličete na telefonski številk (07) 39 39 149 ali (07) 39 39 111, ali nam pošljete elektronsko sporočilo na ue.novomesto@gov.si, da vam bomo pomagali zadevo urediti.

Zahvaljujemo se vam za razumevanje.

Mateja Sotler Štor

načelnica