OBČINA
ŠKOCJAN
KORONAVIRUS INFORMACIJE - Preberi več - Skrij obvestilo

Najava Javnega poziva SPIRIT-a za pomoč podjetjem v gostinstvu in turizmu

3 december 2020
--:--:--

5.11.2020

SPIRIT Slovenija bo v kratkem objavil Javni poziv za sofinanciranje obratovalnih stroškov podjetij v gostinstvu in turizmu v času epidemije COVID-19. Na voljo bo 10 milijonov evrov, posamezno podjetje pa bo lahko prejelo največ do 9999,00 evrov pomoči v obliki pavšalnega zneska, ki se bo določil za vsak posamezni primer. Namen javnega poziva bo sofinanciranje obratovalnih stroškov, ki so nastali zaradi izpada prihodkov kot posledice epidemije COVID-19.

Vlogo bo potrebno oddati elektronsko preko uporabniškega računa »Moj SPIRIT«. 

Več o najavi: https://www.spiritslovenia.si/razpis/354

Dodatne informacije v zvezi z javnim pozivom bodo od objave javnega poziva naprej na voljo na spletni strani SPIRIT Slovenija

 

SPOT Svetovanje Jugovzhodna Slovenija

Podjetniško svetovanje in regionalno povezovanje


 TURIZEM

ZELIŠČARSKI CENTER JV SLOVENIJE