KORONAVIRUS INFORMACIJE - Preberi več - Skrij obvestilo

KORONAVIRUS INFORMACIJE

3 december 2020

1.10.2020

S skupnim odgovornim pristopom bomo lahko zajezili prekomerno širjenje virusa. Naloga vsakega od nas je, da ravna maksimalno samozaščitno, s tem pa zavarujemo sebe in svoje bližnje.

ZA VSE INFORMACIJE V ZVEZI Z EPIDEMIJO IN UKREPI OMEJITVE ŠIRJENJA NOVEGA KORONAVIRUSA NA OBMOČJU OBČINE ŠKOCJAN LAHKO OBČANKE IN OBČANI POKLIČETE NA TEL. ŠTEVILKO OBČINE ŠKOCJAN: 07 38 46 300 – splošne informacije v zvezi z epidemijo in ukrepi (vsak dan med 8:00 in 14:00 uro)

SPREMENJE NAČIN DELOVANJA  OBČINSKE UPRAVE

VLADNI UKREPI (NOVEMBER 2020)

INFORMACIJE DRŽAVNIH USTANOV:

KARANTENA NA DOMU

V zvezi z interpretacijo Odloka o začasni delni omejitvi gibanja ljudi in omejitvi oziroma prepovedi zbiranja ljudi zaradi preprečevanja okužb s SARS-CoV-2vam se lahko obrnete na Ministrstvo za notranje zadeve RS, in sicer preko elektronskega naslova dpdvn.mnz@gov.si.

Omejitve zbiranja

Nalezimo se dobrih navad