OBČINA
ŠKOCJAN
KORONAVIRUS INFORMACIJE - Preberi več - Skrij obvestilo

Javni natečaj - ureditev fontane pred cerkvijo

8 maj 2021
--:--:--

31.3.2021

JAVNI NATEČAJ –

ureditev fontane pred cerkvijo

 

Občina Škocjan vas v sodelovanju z Župnijo Škocjan in Kulturnim društvom dr. Ignacija Knobleharja Škocjan vabi k sodelovanju za podajo predlogov za ureditev fontane pred cerkvijo. Ob prestavitvi spomenika dr. Ignacija Knobleharja na novo lokacijo pred župnijski dom je pred cerkvijo ostala fontana, ki kot taka nima več svojega pravega pomena. Vabimo vas, da podate svoje predloge, kako bi fontani lahko namenili novo vsebino.

Vaše predloge pričakujemo do 31. marca 2021. Vse predloge bo komisija pregledala ter preučila možnost njihove uresničitve. Tri najboljše predloge bomo nagradili s knjižno nagrado (Jega dni v občini Škocjan).

 

Vljudno vabljeni k sodelovanju.TURIZEM

ZELIŠČARSKI CENTER JV SLOVENIJE
UREDITEV OBMOČJA OB RADULJI