OBČINA
ŠKOCJAN
KORONAVIRUS INFORMACIJE - Preberi več - Skrij obvestilo

GRADNJA ODPRTEGA OPTIČNEGA OMREŽJA RUNE

8 maj 2021
--:--:--

Spoštovani,
obveščamo vas, da se predvidoma v začetku prihodnjega leta, na vašem področju začenja gradnja odprtega optičnega omrežja RUNE, ki bo omogočalo priključitev gospodinjstev na prvi optični priključek. Podjetje RUNE Enia d.o.o. bo občanom, ki izpolnjujejo pogoje,* zgradilo optično omrežje visokih hitrosti, s katerim bodo lahko prosto izbirali ponudnike storitev (obstoječi operaterji), ki ponujajo televizijske, telefonske in internetne pakete.  
Podjetje Eurocon d.o.o. bo občanom omogočalo brezplačno pomoč pri naročanju optičnih priključkov in naročanju telekomunikacijskih storitev.

 

Več v dopisu in priponkah.TURIZEM

ZELIŠČARSKI CENTER JV SLOVENIJE
UREDITEV OBMOČJA OB RADULJI