KORONAVIRUS INFORMACIJE - Preberi več - Skrij obvestilo

Sladki pelin od semena do izdelkov

19 september 2021

18.5.2021

Izvajalka: Irena Zupančič, njeno potovanje in čutenje narave traja zelo poglobljeno in izkustveno že dobrih 20 let – odkar je še bolj ozavestila moč narave v različnih odtenkih svojega poslanstva.

Zdravilni sladki pelin (Artemisia annua L.), znan tudi pod imenom enoletni pelin, je trenutno ena izmed najbolj iskanih zdravilnih rastlin pri nas. Predavateljica vam bo najprej predstavila teoretična znanja in svoje dolgoletne izkušnje gojenja in izdelovanja različnih izdelkov iz njega. Sledila bo praktična predstavitev sladkega pelina in izdelkov iz njega ter izmenjava izkušnj. Ob koncu bo vsak udeleženec brezplačno prejel tudi sadiko.

Torek:  17:00 - 19:30

Metelkov dom Škocjan

Škocjan 36, 8275 Škocjan

Informacije