Predstavitev služb in opreme - PP Šentjernej, SPV Škocjan, PGD, ZD NM, MIR

19 november 2018

5.4.2018

VABILO

Policijska postaja Šentjernej Vas v sodelovanju s Svetom za preventivo in vzgojo v cestnem prometu Občine Škocjan, gasilci PGD Škocjan, Zdravstvenim domom Novo mesto ter Medobčinskim inšpektoratom in redarstvom občin Šentjernej, Škocjan, Šmarješke Toplice in Kostanjevica na Krki, vabi na predstavitev omenjenih služb, ki bo potekalo 5. 4. 2018 med 10:00 in 16:00 uro na parkirnem prostoru pred Občino Škocjan.

Predstavili vam bomo poklic policista ter opremo, ki jo uporabljamo pri svojem delu. Na predstavitvi bodo, poleg policistov PP Šentjernej, sodelovali še vodnik službenega psa, konjeniki in policist motorist.

Prav tako bodo svoje delo in opremo predstavili tudi ostali sodelujoči, tako da boste lahko preizkusili zaletavčka, pijana očala ter se naučili pravilno uporabiti napravo za oživljanje.

Lepo vabljeni,

policisti PP Šentjernej