Predstavitev PP Šentjernej, PGD Škocjan, ZD NM, MIR, SPV Občine Škocjan

15 september 2019

10.5.2019

VABILO

Policijska postaja Šentjernej Vas v sodelovanju s Svetom za preventivo in vzgojo v cestnem prometu Občine Škocjan, gasilci PGD Škocjan, Zdravstvenim domom Novo mesto ter Medobčinskim inšpektoratom in redarstvom občin Šentjernej, Škocjan, Šmarješke Toplice in Kostanjevica na Krki, vabi na predstavitev omenjenih služb, ki bo potekala:

10. 5. 2019 med 9:00 in 14:00 uro na parkirnem prostoru pred zgradbo Občine Škocjan.

Predstavili vam bomo poklic policista ter opremo, ki jo uporabljamo pri svojem delu. Na predstavitvi bodo, poleg policistov PP Šentjernej, sodelovali še vodnik službenega psa, konjeniki in policist motorist.

Prav tako bodo svoje delo in opremo predstavili tudi ostali sodelujoči. Lahko boste preizkusili zaletavčka, pijana očala ter se naučili pravilno uporabiti napravo za oživljanje.

Po 14:00 uri bo na igrišču Osnovne šole Škocjan organizirana delavnica varne vožnje z motornim kolesom, ki bo potekala pod vodstvom policistov inštruktorjev.

Vljudno vabljeni