KORONAVIRUS INFORMACIJE - Preberi več - Skrij obvestilo

Podjetniško usposabljanje potencialnih podjetnikov - objavljen je tretji javni razpis za vključitev

19 september 2021

10.5.2021

Projekt PONI JV Slovenija je model podjetniškega usposabljanja, v okviru katerega potencialni podjetniki v štirih mesecih razvijejo in realizirajo svojo podjetniško idejo. To dosežejo s pomočjo vključitve v celostni program podjetniških usposabljanj ter z zagotovljeno mentorsko, svetovalno in finančno podporo.  Posebnost projekta predstavlja redna zaposlitev udeležencev projekta za čas trajanja programa (4 mesece) v Razvojnem centru Novo mesto. S pomočjo takšne finančne podpore lahko udeleženci programa svoj čas namenijo izključno pridobivanju novih znanj, izkušenj in pripravi na vstop na samostojno podjetniško pot.  Tretja skupina dvanajstih udeležencev bo usposabljanje pričela v mesecu juniju 2021. Prijave zainteresiranih kandidatov zbiramo do ponedeljka 10.5.2021.

Več o projektu Podjetno nad izzive – Poni JV Slovenijapreberite na spletni strani Razvojnega centra Novo mesto. Na spletni strani RC NM je objavljen JAVNI RAZPISza vključitev kandidatov v projekt. Dodatne informacije dobite na Razvojnem centru Novo mesto, s klicem na tel. 041 325 722 ali s vprašanjem preko elektronske pošte na naslov vesna.colic@rc-nm.si.

Projekt financirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj.

UREDITEV OBMOČJA OB RADULJI