Brezplačna delavnica: KAKO NAREDITI USPEŠEN FACEBOOK OGLAS

KAKO NAREDITI USPEŠEN

FACEBOOK OGLAS

KDAJ:            v torek, 29. 9. 2020, med 8.00 in 11.00 uro

KJE:                Podjetniški inkubator Podbreznik (Podbreznik 15, Novo mesto)

ZA KOGA:     za vse, ki se spoznavate oz. ste začeli s Facebook oglaševanjem in želite razumeti delovanje Facebook oglasa ter kako ga optimizirati, da nam prinese želene rezultate

VSEBINA:      Delavnica je nadgradnja delavnice za začetnike »Kako začeti s Facebook oglaševanjem«, v kateri smo se naučili, kako narediti oglas. Ko pa imamo Facebook oglas narejen, se postavijo vprašanja o delovanju oglasov, kako preveriti ali deluje ali ne, kaj je potrebno izboljšati, ali povečati budget, koliko budgeta nastaviti in podobno.

Spoznali boste:

·         kako nastaviti budget za oglas,

·         kako in kje preveriti kako oglasi delujejo,

·         sledenje delovanja oglasa v Google Analitiki,

·         kreiranje sledilnih linkov (UTM),

·         5 uporabnih nasvetov.

Udeleženci s sabo prinesite svoj računalnik, odprt morate imeti Business Manager profil, pripravite svoj primer, na katerem boste delali, pripravite vprašanja.

IZVAJALKA:     Usposabljanje bo izvajala Irena Žagar, neodvisna svetovalka za digitalni marketing, s katerim se ukvarja že 6 let. Svojo podjetniško pot je pričela v StartUp Društvu Novo mestu, sedaj pa s pomočjo Cluekit ekipe, skrbi za digitalni marketing v različnih mednarodnih podjetjih.

PRIJAVA:        Prijave so OMEJENE, sprejemamo jih do ponedeljka, 28. 9. 2020 oz. zasedbe prostih mest na tejPOVEZAVI.

Usposabljanje je za vse udeležence brezplačno.

DODATNE

INFORMACIJE:Darja Smiljić, 040 197 264 ali darja.smiljic@rc-nm.si