OBČINA
ŠKOCJAN
KORONAVIRUS INFORMACIJE - Preberi več - Skrij obvestilo

12. dan za spremembe

20 september 2021
--:--:--

10.4.2021

12. Dan za spremembeNISI SAM – PREMAGAJMO OSAMLJENOST

Vabilo k sodelovanju (sobota, 10. 4. 2021 in do konca aprila 2021)

 

Vseslovenska prostovoljska akcijaDan za spremembepoteka od leta 2010 pod okriljem Slovenske filantropije in spodbuja ljudi, da postanejo prostovoljci v konkretnih akcijah. 12. Dan za spremembe je namenjen akcijam, ki bodo zmanjšale občutke osamljenosti in krepile povezanost med posamezniki v naši skupnosti.

 

Leto, ki je za nami, je prineslo mnoge spremembe v našem življenju in poseglo tudi v družabnost, enega izmed ključnih vidikov življenja. Zato naj bi letošnji Dan za spremembekrepil vezi med posamezniki in organizacijami, da bi zmanjšali občutke osamljenosti.

 

Vključite se tako, da izvedete:

 ·  TELEFONSKO DRUŽABNIŠTVO
      - telefonski klepet s starejšimi in osamljenimi
      - telefonski klepet z dedki in babicami
·  DOPISOVANJE S STAREJŠIMI

-          pismo pošljete starejšim in osamljenim, ki ga poznate

-          pismo pošljite dedku ali babici

-          pismo za neznanega starejšega ali osamljenega pošljite na OZ RK Novo mesto, Ulica Slavka Gruma 54a, Novo mesto

 

 


 TURIZEM

ZELIŠČARSKI CENTER JV SLOVENIJE
UREDITEV OBMOČJA OB RADULJI